9 Ocak 2016 Cumartesi

Diyet ve Egzersiz Yapmadan Hızlı Kilo Vermenin Püf Noktası !Diyet ve Egzersiz Yapmadan Hızlı Kilo Vermenin Püf Noktası !


Goji Üzümü – doğanın bir mucizesi!

Avrupa ve Amerika’da milyonlarca kadın Goji Üzümü sayesinde fazla kilolarından kurtuldular. Araştırmaya göre bu ürünü kullanan kadınların %96,7’si üç hafta içerisinde 12-17 kilo verdi!

Kurt üzümü de denilen Goji Üzümü vitaminlerin, minerallerin ve eser elementlerin eşsiz bir kombinasyonunu içermektedir ve böylece sağlığınız için gerekli besin maddeleriyle diyetinizi takviye eder, vücudun metabolizmasını iyileştirir ve düzenler, kan dolaşımını düzenlemeye ve vücuttan toksinleri ve kolesterolü elimine etmeye yardımcı olur. Bu özelikler, bir diyet eşliğinde vücudu destekler.
Her bir ufak üzüm, bunlardan 8 tanesi yeri doldurulmaz olan 18 adet aminoasit, 21 adet mineral, E, C, B1, B2, B6 vitaminleri, karoten, polisakkaritler ve diğer pek çok faydalı bileşen içerir. Bu üzümleri diyete katmak, özellikle kilo vermek isteyenler ve sağlıklı bir kilo dengesini korumak isteyenlerin yanı sıra genel olarak sağlıklarını iyileştirmek isteyenler için de faydalıdır.
Avrupa ve Amerika’da milyonlarca kadın Goji Üzümü sayesinde fazla kilolarından kurtuldular. Araştırmaya göre bu ürünü kullanan kadınların %96,7’si üç hafta içerisinde 12-17 kilo verdi!
Egzersiz yapmak daha uzun sürede kilo verdirdiği için artık bir çok kişi goji üzümüyle daha kısa sürede zayıflamayı tercih ediyor.
GOJİ ÜZÜMÜNÜ nasıl mı kullacaksınız?
Goji üzümüyle demleyeceğiniz çayı ılık olarak sabah ve öğle yemekleriyle birlikte 2'şer bardak içerek hızlı bir şekilde kilo vermeniz mümkün. Aç kalmadan diyet yapmadan sağlığınıza hiç bir yan etkisi olmayacağı gibi, cildinizi güzelleştirmeye ve şişkinliğinizi gidermeye de yardımcı olacaktır.

Goji üzümü veya Goji Berry de denilen bu üzümü kullanmanın bir başka yöntemi de şu şekilde:
Goji berry den sayarak 15- 20 adet yıkayp çiğneyerek yutmak ve sonrasında ılık bir bardak su içmek. Gördüğünüz gibi bu mucize meyvenin kullanımı çok basit. Biraz fiyat olarak pahalı gibi görünse de 15 tl verdiğinizde (200 gram) bir aylık üzümünüzü alabiliyorsunuz (şu anki fiyatla)..